Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Helista meile kohe: (+372) 6 518 040

Yaesu FTA-750L Airband COM radio with VOR, ILS, GPS NAV

Saadavus: Tellimisel  Tarneaeg: 14-30 tööpäeva

454,80 €
või

Detailid

YAESU FTA-750L ühendab traditsiooni ja innovatsiooni. FTA-750L on pikaajalise kõrgkvaliteediliste sideseadmete arenduse tulemus ja sisaldab nüüd usaldusväärseks navigeerimiseks 66-kanalilist GPS vastuvõtjat. Oma suure täispunktmaatriks LCD ekraaniga tagab FTA-750L lennundussagedusel töötav transiiver/GPS õhusõiduki sideseadmete sagedusalas täiusliku raadioühenduse, lisaks pakub see „NAV“ sagedusel ka VOR (VHF ringsuunaline raadiomajakas) ja ILS (instrumentaalmaandumissüsteem) funktsioone ning sisseehitatud GPS vastuvõtjaga navigatsiooni teepunktideni. FTA-750L sisaldab NOAA (USA riiklik ookeani ja atmosfääri administratsioon) ilmakanali seiret ning võimaldab seadistada oma kanalivalimise süsteemi kuni 200 erinevat mälukanalit. Uhiuus hõlpsalt kasutatav menüüsüsteem põhineb ikoonidel, mis teeb lihtsaks navigeerimise kõikide transiiveri ja GPS-i võimsate funktsioonide vahel. Lisaks sellele on FTA-750L-d võimalik kerge vaevaga ja ainult mõne minutiga uuesti seadistada, kasutades vabalt valitud PC programmeerimistarkvara ning transiiveriga kaasasolevat USB programmeerimiskaablit.

Omadused:
5W TX väljundvõimsus
Suur 1,7“ x 1,7“ täispunktmaatriks ekraan (160 x 160 punkti)
ILS navigatsiooniekraan (kursimajakas ja glissaad)
VOR navigatsiooniekraan
Hõlpsalt kasutatav menüüsüsteem
Integreeritud 66 kanaliga WAAS GPS vastuvõtja
Teepunkti navigeerimine
GPS-i asukoha logimine
NOAA ilmaennustuskanali vastuvõtmine (ainult U.S.A. versioonil)
NOAA ilmahoiatus (ainult U.S.A versioonil)
200 kanali mälu (15 tähemärki iga kirjelduse kohta)
Taustvalgusega klahvistik ja ekraan
Veekindlus – IPX5 reiting
Valjuhääldi (800 mW)
Suure mahutavusega liitium-ioon aku (7,4 V 1800 mAh)
Mahutab 6xAA akut

Integreeritud 66 kanaliga WAAS GPS vastuvõtja
Integreeritud 66 kanaliga WAAS GPS transiiver FTA-750L võimaldab usaldusväärseks navigatsiooniks salvestada kiiresti hetkelist asukoha informatsiooni ning sisestada seda teepunktides ka manuaalselt. Kui teepunkt on aktiveeritud, kuvatakse navigatsiooniekraanil kompassi koos peilinguga, kurssi maa suhtes, vahemaa ning kiiruse informatsiooniga.

GPS-i asukoha logimine
FTA-750L sisaldab GPS logimisfunktsiooni, mis aktiveerimisel salvestab teie asukoha informatsiooni etteantud intervallidega. Teekonnapunktide jälgimiseks on see suurepärane funktsioon.

ILS (kursimajakas ja glissaad) ja VOR navigatsioon
Kui FTA-750L võtab vastu VOR signaali, siis lülitub ekraan automaatselt navigatsioonisageduse ekraanile koos VOR signaalil põhineva CDI-ga (kursist kõrvalekalde indikaator).

Lihtsasti kasutatav menüüsüsteem
FTA-750L on konfigureeritud hõlpsalt kasutatava ja ikoonidel põhineva menüüsüsteemiga. Kuvad ja menüüseaded on konfigureeritud loogiliselt intuitiivsema kasutajaliidese jaoks.

Kõrge eraldusvõimega punktmaatriks-LCD ekraan
FTA-750L’il on suur 1,7“ x 1,7“ täispunktmaatriks LCD ekraan täieliku taustvalgustuse ja valgusregulaatoriga. Kõrge resolutsiooniga ekraan teeb kõikide suurepäraste FTA-750L funktsioonide vaatamise lihtsamaks.

200-kanaliline mälupank
FTA-750L sobib kuni 200 mälukanali salvestamiseks nende kiireks ja lihtsaks leidmiseks. FTA-750L suudab kasutada kuni 15 tähemärki nime kohta, mis võimaldab paremat kanalikirjeldust.

Arvutiga programmeeritav
FTA-750L kanalikonfiguratsioone saab kerge vaevaga uuesti programmeerida, kasutades kaasasolevat USB programmeerimiskaablit ja vabalt valitud YCE01 programmeerimistarkvara.

Lisainformatsioon

Tarne pakiautomaati Jah
Laokood FTA-750L
Vali bränd Yaesu
Hankija kood FTA-750L
Saatja tüüp Ei
Vali raadiosaatja mudel millele lisavarustust otsid Ei
Vali raadiosaatja tootja millele lisavarustust otsid. Ei

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Toote videod

* Nõutud väljad