Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Helista meile kohe: (+372) 6 518 040

Standard Horizon GX1300E VHF Fixed Marine Class D DSC Transceiver

Saadavus: Laos  Tarneaeg: 2-3 tööpäeva

Tavahind: 199,00 €

Erihind: 159,00 €

või

Detailid

ECLIPSE GX1300E - stastionaarne klass D DSC VHF raadiosaatja

GX1300 ECLIPSE on taskukohane ja ülikompaktne ITU-R M.493-13 D-klassi VHF raadio, mis on uuendatud vastama IPX8 veekindlusele (kuni 30 minutit 1,5 meetri sügavusel) ja millel on uus hõlpsasti kasutatav ikoonide/menüü süsteem, mis sisaldab suurt täispunktmaatriks LCD-ekraani (31 mm x 55 mm), et suurendada kanalite kuvamissuurust ja ekraanil kuvatavat navigeerimisinfot. Seda on lihtne paigaldada ning lisaks on raadio tagakorpust vähendatud 5,9 tollini, et tagada suurem paindlikkus kitsastes oludes. Uuendatud ECLIPSE varustuses on uued suurepärased funktsioonid, sealhulgas DSC testkutsung ja automaatne positsioonide küsitamine, mistõttu on see ideaalne valik hinnatundlikele meresõitjatele, kes vajavad täiskomplektset VHF-i. Selle muud suurepärased omadused hõlmavad kõikide USA/rahvusvaheliste ja Kanada merekanalite olemasolu, programmeeritavaid klahve, NOAA ilmaennustust koos ilmahoiatustega, programmeeritavat mälu ja eeliskanalite otsingut, kahe kanali korraga jälgimist ja selge hääle ning müravähendustehnoloogiaga varustatud mikrofoni, mis aitab kõrvaldada soovimatut tuule- ja mootorimüra. ECLIPSE on võimeline edastama DSC hädakutsungit koos aluse tunnusnumbri, laius- ja pikkuskraadi ning kellaajaga*. Selle täiendavad DSC funktsioonid on individuaalse-, kiireloomulise-, ja ohutuskutsungi ja asukohaaruande saatmine ning DSC testkutsungi ja automaatse DSC kanalite vahetamise funktsioonid. GX1300 ECLIPSE’i teeb töökindlaks oma ala parim 3-aastane veekindluse garantii.

Omadused:
Taskukohane ja ülikompaktne D-klassi püsikinnitusega VHF raadio
Vastab ITU-R M493-13 D-klassi DSC-le (digitaalne valikkutsung)
Asendab vanemad Eclipse+ ja Eclipse DSC mudelid
Uus ülikompaktne tagakere disain (ainult 5,9“ süvisega)
Lihtsasti kasutav ikoonide/menüü süsteem
Suur täispunktmaatriks ekraan (31 mm x 55 mm)
Eraldi sisseehitatud vastuvõtja 70. kanali jaoks (DSC kutsungite vastuvõtmine)
DSC testkutsung ja automaatne DSC kanali muutmise valik
Kui seade on ühendatud GPS-vastuvõtjaga, siis näidatakse suurel maatriksekraanil GPS-asukohta ja kellaaega*
NMEA sisend- ja väljundühendused koos ühilduva GPS-kaardi plotteriga
Programmeeritavad klahvid
Automaatne GPS-asukoha päring DSC kaudu kuni 4-lt aluselt
IPX8 veekindel (1,5m või 4,92 jala sügavusel kuni 30 minutit)
Kõik USA/rahvusvahelised ja Kanada merekanalid
Mäluklahv kuni 10 eelissignaali seade taastamiseks
NOAA ilmaennustuskanal koos ilmahoiatusega
Programmeeritud ja eeliskanalite otsing ning kahe kanali korraga jälgimine *, seda juhul kui seade on ühendatud GPS-vastuvõtjaga

ITU-R M493-13 D-klassi digitaalne valikkutsung (DSC)
GX1300 Eclipse on ITU-R M493-13 D-klassi VHF vastuvõtja, millel on eraldi 70. kanali vastuvõtja, mis võimaldab DSC kutsungeid vastu võtta isegi side kuulamise ajal. DSC DISTRESS funktsiooni aktiveerimisel edastab see digitaalse MAYDAY ning sealhulgas aluse tunnusandmed, laius- ja pikkuskraadi ning kellaaja (kui GPS on ühendatud), mis hõlbustab kiiret reageerimist. Täiendavad kutsungid on individuaal-, kiireloomulisus,- ja ohutuskutsung, asukohaaruanne ja selle saatmine. Lisafunktsioonide hulka kuuluvad DSC testkutsung ja menüüvalik automaatseks DSC kanalite vahetamiseks.

Suur ekraan
Uus suurem ereda taustvalgustusega täispunktmaatriks ekraan (vaadatav kujutis 31 mm x 51 mm) muudab GX1300 kõikjal kergesti nähtavaks.

Lihtsasti kasutatav menüü
Nüüdsest on seadmel hõlpsasti kasutatav menüü. VHF-i kasutamine on nüüd intuitiivsem kõigi kasutajatüüpide jaoks.

Kompaktne tagakorpus
GX1300 on sama võimas raadio nagu traditsioonilised Eclipse mudelid, kuid sellel on kitsastesse kohtadesse paigutamiseks kompaktsem tagakorpus (20 mm väiksem).

3-aastane veekindluse garantii
Kui kolme esimese aasta jooksul ilmub GX1300 Eclipse tavapärasel kasutamisel (kaasa arvatud veekahjustus) mõni rike siis STANDARD HORIZON parandab või asendab selle tasuta, ilma probleemideta ja lisatasudeta. Kui seadmel esineb rike pärast kolme aastat normaalkasutust, siis kehtib seadme originaalselt ostnud omanikule STANDARD HORIZONI selle parandamine eluaegse fikseeritud hinnaga kliendiloojaalsusprogammi raames.

Lisainformatsioon

Tarne pakiautomaati Jah
Laokood YAE56
Vali bränd Standard Horizon
Hankija kood GX1300E
Saatja tüüp Ei
Vali raadiosaatja mudel millele lisavarustust otsid Ei
Vali raadiosaatja tootja millele lisavarustust otsid. Ei

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

* Nõutud väljad