Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Helista meile kohe: (+372) 6 518 040

Hytera BD305LF digitaalne käsiraadiosaatja, 2200mAh Li-Ion, laadija, 446MHz UHF

Saadavus: Laos  Tarneaeg: 2-3 tööpäeva

169,00 €
või

Detailid

BD305LF on kompaktne PMR446 DMR raadiosaatja, mis pakub selge kõlaga suhtlust ning kergekaalulist, kuid ka vastupidavat ja robustset välimust. Kõrge jõudlus, pikk aku kestvus ja kasutuslihtsus teevad sellest ideaalse raadio igapäevaseks ärisuhtluseks.

Analoog- & digitaalrežiim
BD305LF toetab sama riistvaraga nii analoog- kui digitaalrežiimi kasutamist. Kasutajad saavad ühelt režiimilt teisele kergesti ümberlülituda. Lisakonfiguratsiooni aktiveerimisel lülitub raadio automaatselt ümber analoogrežiimilt digitaalsele ja vastupidi, olenevalt sissetulevast kõnest.

Õhuke ja kerge
Raadio kaalub vaid 140g ja seda on kerge ning mugav kasutada. See taskusse mahtuv raadio teeb igapäevase tööalase suhtluse lihtsaks.

Samal kanalil kahe üheaegse kõne võimekus
Samal kanalil kahe üheaegse kõne režiimiga saab samaaegselt teha kaks kõnet erinevatele seadmetele kasutades sama sagedust. Seda funktsiooni saab kasutada, et suurendada raadiosaatja kanalite mahtu ilma lisatasudeta.

Suurepärane tulemuslikkus
Põhinedes Hytera innovatiivsele tehnoloogiale pakub BD305LF suurepärast kuuldavust ning laiendatud kõneraadiust. Hea toimivus ning digitaalrežiimi minimaalsed häired tagavad stabiilse suhtluse. Digitaalrežiimis on raadio tööaeg kuni 16 tundi.

Selge kõne
Digitaalse kodeerimise ja korrigeerimistehnoloogiaga edastatakse inimese kõnet selgelt ja ilma mürata ja seda isegi suure vahemaa tagant.

Vastupidav ja usaldusväärne
BD305LF on disainitud ning testitud, et olla vastavuses sõjaväe 810 G standarditega, kaasa arvatud temperatuurikindlus, vibratsiooni, kõrge ja madala temperatuuri ning niiskuse korral. Lisaks tagab IP54 tolmu- ja veekindel disain töökindluse erinevates keskkondades.

Sekkumisvastane
Oma digitaalse kodeerimise ja veaparanduse mooduliga on BD305LF võimeline vältima signaali sagedusribal tekkida võivaid häireid.

Kõne teavitus
Kanali numbri teavitus aitab kasutajal vahetada kanaleid kiirelt ja korrektselt ning seda isegi halva nähtavusega toimingute korral.

Lisainformatsioon

Tarne pakiautomaati Jah
Laokood HYT551
Vali bränd Hytera
Hankija kood BD305LF
Saatja tüüp Ei
Vali raadiosaatja mudel millele lisavarustust otsid Ei
Vali raadiosaatja tootja millele lisavarustust otsid. Ei

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

* Nõutud väljad