Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Helista meile kohe: (+372) 6 518 040

Raadiosidelahendused

Tehnoturg-T Raadiosidekeskus OÜ pakub erinevaid raadiosidelahendusi suuremate ja väiksemate alade katmiseks profisidega. Omame pädevust Hytera DMR süsteemide paigaldamisel, seadistamisel ning hooldustel. Süsteeme ning lahendusi oleme paigaldanud erinevatele sae-, keemia- ja plastitööstusele, sadamatele, põllumajandussektorile kui ka suurüritustel.

Digitaalsete Hytera DMR saatjate võimekus:

 - Suurem leviala

 - Suurem akukestvust

 - Puhas ja sahinavaba helikvaliteet

 - Dispetšerlahendus SmartOne - raadiosaatjate monitoorimine, sise- kui ka välispositsioneerimine, logimine ning arhiveerimine

 - Telemeetria lahendus - automatiseeritud seadmetelt häirete/teavituste saamine raadiosaatja ekraanile, automatiseeritud seadmete juhtimine raadiosaatja teel

Telemeetria lahendused ja IoT

Oleme paigaldanud telemeetria süsteeme sae- ja keemiatööstustele ning plastitööstusele. Seadmepargi monitoorimine või laosüsteemi integreerimine DMR raadioside süsteemiga aitab kokku hoida aega tööprotsessides, teostada ennetavat hooldust, tõsta reageerimiskiirust kui ka efektiivsust. Tüüpilised telemeetria lahendused on tõkkepuude/rulluste avamine käsisaatjaga, laokoodide edastus süsteemist saatja ekraanile, häireteedastus.

Droonituvastus ja -tõrje

Tehnoturg-T Raadiosidekeskus OÜ on maaletoojaks ja koostööpartneriks Advanced Protections Systemsi Ctrl+SKy lahendusele. Ctrl+Sky võimaldab laiatarbe ja hobi droone tuvastada kuni 3km kauguselt, määrata ära nende lennutrajektoori,kõrguse, kiiruse ning tagada visuaalse kontakti lähidistantsil. Süsteem võimaldab seadistada keeluala perimeetri ning teostada drooni segamise, kui perimeeter ületatakse.

Lisainformatsioon:

Taavi Jõgeva

Projektimüügijuht

+372 56 267 876 

taavi@tehnoturg.ee