Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Helista meile kohe: (+372) 6 518 040

Alinco DM-330MW2 toiteplokk 5-15V, 25A pidev, 30A max

Saadavus: Tellimisel  Tarneaeg: 14-30 tööpäeva

189,00 €
või

Detailid

DM-330MW2 ON UUE PÕLVKONNA IMPULSSTOITEBLOKK , MIS ON VALMISTATUD LÄHTUDES ALINCO KORPORATSIOONI AASTATEPIKKUSEST KOGEMUSEST JA PÕHIMÕTETEST RAADIOSIDEVAHENDITE PROJEKTEERIMISEL JA TOOTMISEL

DM-330MV OMADUSED:

Kõrge efektiivsusega impulsslülitustehnoloogia, väikeste võimsuskadudega skeemitehniline lahendus ning kvaliteetsete komponentide kasutamine on võimaldanud valmistada mudeli, mis on kompaktne, kerge ning mis kannatab välja püsivat koormust kuni 30 A vooluga.

Impulsstoite tehnoloogiaga on alati kaasas käinud teatud raadiosageduslik mürafoon, mis on teinekord takistanud raadioamatööridel seda tüüpi toiteseadmete kasutamist lühilaine transiiverite juures. Sellepärast on lisaks korralikule varjestamisele ja väljundpinge filtreerimisele DM-330MV juures kasutusel veel Alinco poolt välja töötatud ja patenteeritud tehniline lahendus “Noise-Offset”, mis võimaldab kasutajal sujuvalt muuta impulsslülituse taktsagedust, nihutades sellega kõrvale võimaliku mürasignaali teda huvitavalt raadiosageduselt.


Ohutus ja töökindlus on samuti väga olulised. Seetõttu on toiteplokil sisseehitatud lühise- ja termokaitse ning automaatne liigvoolupiirik, mis piirab maksimaalse väljundvoolu 32A juures.


Väljundpinge on sujuvalt reguleeritav esipaneelil paikneva nupu abil, mistõttu saab valida sobiva toitepinge enamiku madalpinget vajavate elektroonikaseadmete jaoks. Peale selle on olemas veel võimalus salvestada mällu näiteks enamkasutatava pinge väärtus.

DM-330MV toiteplokil on mitu erinevat ühenduspesade ja klemmide komplekti. Esipaneelil paiknev sigaretisüütaja pesa (maksimaalne vool 10A) ja kaks paari vedruklemme (maksimaalne vool 5A) ning tagaküljel paiknevad klemmid suure voolutarbega seadmete jaoks (maksimaalne vool 32A) võimaldavad ühendada toiteplokiga väga laia seadmete valikut mobiiltelefoni autolaadijast kuni lühilaine raadiosaatjani.

Suur ja hästiloetav taustvalgustusega volt/ampermeeter näitab koormusvoolu ja väljundpinget ning teeb kasutamise mugavamaks.

Tehnilised näitajad:

  • Toitepinge: 220V AC
  • Väljundpinge : reguleeritav vahemikus 5 kuni 15V DC
  • Väljundpinge ebastabiilsus: vähem kui 2%
  • Kaitselülitused: Lühisekaitse, automaatne liigvoolupiiraja, termokaitse
  • Koormusvool: 32A(maksimaalne), 30A(pidevkoormus)
  • Pulsatsioon: kuni 15mVp-p nimikoormusel
  • Sulavkaitse: 8A
  • Sisseehitatud osutimõõteriist: taustvalgustusega kombineeritud volt/ampermeeter
  • Mõõtmed: 175(laius) x 67(kõrgus) x 165(pikkus) mm
  • Kaal: 2 kg

Lisainformatsioon

Tarne pakiautomaati Jah
Laokood LC22
Vali bränd Alinco
Hankija kood DM330MVE
Saatja tüüp Ei
Vali raadiosaatja mudel millele lisavarustust otsid Ei
Vali raadiosaatja tootja millele lisavarustust otsid. Ei

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

* Nõutud väljad