Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Helista meile kohe: (+372) 6 518 040

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 17

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2

TehnoTurg-T järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just TehnoTurg-T järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest TehnoTurg-T järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil. 

 TehnoTurg-T järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

TehnoTurg-T järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

TehnoTurg-T järelmaksu tavatingimused on järgmised:

 • Intress alates 0%
 • Lepingutasu alates 0 eurost
 • Periood kuni 3 aastat

TehnoTurg-T järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2000-eurose laenusumma puhul 36 kuuks fikseeritud intressiga 11% algsummalt aastas ja lepingutasuga 15 eurot on krediidi kulukuse määr 22.52%, kuumakse suurus 75.21 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2707.4 eurot.

0 Comments | Posted in Uudised : Tehnoturg

Ootamatult saabunud pakane, mis toob kaasa krõbedad miinuskraadid, ei ole meie laiuskraadil enneolematu nähtus, vaid on talvekuudega kaasnev argihommik. Lisame siia juurde veel autoaku, mille esmane noorus ja tervis jäi viie aasta taha ning käes ongi reaalsus – kas akus on ikka veel nii palju powerit, et saab sel korral veel auto käima. Või on kogu lootus naabrimehel, et sel ikka auto läheb käima ja kas tal on aega, et mängida „krokodillidega“.

 

 

Oktoobri lõpus Eestit tabanud esimene lumi ja parajalt külmad ilmad saabusid jaoks õigeaegselt, sest just saabus toimetusse kolm komplekti akupankasid, milledel lisavõimalusena komplektis stardiabi ehk rahvakeeli „krokodillid“.

 

 

Teooria
Tavapäraselt seostuvad akupankadega nutiseaded ja muud kaasaskantavad vidinad, mis vajavad laadimist ka seal, kuhu Elektrilevi traadid ei ulatu. Metsas matkates või jõel kanuuga aerutades ei leia kindlasti igas peatuspaigas voolupesa ja ometi tahab elu elamist ehk nutiseade voolu, et seda sihipäraselt kasutada - internetist uudistada, mis laias maailmas toimunud on ning anda headele sõpradele teada enda tegemistest, seda nii teksti kui piltide abil.

Akupanga kõige tähtsam omadus on tema mahtuvus. Nii nagu akude puhul, on ka akupangal mahtuvuse ühikuks Ah. Mahtuvuse osas ei ole mitte mingisugust vahet, kas kirjutada pakendile 18000 mAh või 18 Ah. Kuna aga suuremad numbrid müüvad end miskipärast paremini, siis seetõttu kasutavad akupankade tootjad tuhat korda väiksemat ühikut mAh.
Teiseks oluliseks parameetriks akupanga juures on voolutugevus. Nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks on täiesti piisav USB laadimisväljund 2,1 A. Nii on teoorias selline akupank võimeline laadima nutiseadmeid ligi üheksa tundi, kuid autoaku puhul ei ole kahest amprist mitte mingit kasu. Isegi 100A on käivitusvooluna auto jaoks vähe, piisavaks tugevuseks võib lugeda 400A.
Ehk siis selle teooria osa kokkuvõtteks võib öelda, et need akupangad, mis mõeldud vaid nutiseadmete laadimiseks, ei sobi kindlasti autole käivitusabiks. Auto käivitamiseks on vajalik võimsamat seadet.

 

 

Saame tuttavaks

President pumpab rehvi

Vaatame kolme erinevat komplekti ning proovime neid ka reaalsetes situatsioonides. Laual siis kolm komplekti: President MPB-6000, Midland ENERJUMP WORK, Cobra Jumppack.


Kõiki kolme saab kasutada tavalise akupangana, sest kõigil on komplektis kaasas enamlevinud nutiseadmetele sobivad USB kaablid. Ühe erandiga – puudu on kõigil USB-C kaabel. Aga uuemate Android ja Lumia telefonide omanikud ei pea muretsema, sest  kõigi USB väljundid on suutelised välja andma vähemalt 2,1 A voolu, millest piisab telefoni originaalkaablit kasutades päris kiireks laadimiseks. Kui kasutada akupanka vaid nutitelefoni laadimiseks, siis siin kehtib lihtne aritmeetika – jaga akupanga mahtuvus oma seadme akumahtuvusega ning saadki laadimiskordade arvu. 
Testimisel selgus, et nutitelefonid on täna juba targemad kui nende kasutajad. Nimelt ei tasu jätta telefoni ööseks akupanga otsa laadima, sest hommikuks võib olla akupank tühi või pooltühi. Nimelt arvavad, et tegemist on tavalise laadijaga ning aku täitumisel hakkab telefon kasutama näiteks tarkvara ning rakenduste uuendamisel puhtalt akupanga energiat, säästes niimoodi enda akut.
Enerjump Work pakub juurde võimaluse laadida ka 19V sülearvuteid, sest komplektis on kaasas erinevad arvutilaadimise otsikuid.

 

 

Praktika

Tõe kriteerium on praktika ning kaks kuus on paras aeg panna seadmed proovile.

President käivitab Novembri alguses ootamatult alla sadanud lumi tekitas „ootamatult“ nagu iga talvealguses pikad järjekorrad rehvivahetuse kohtades ning tekkiski hea võimalus panna proovile Presidend MPB-6000 lisavõimalused. Pere teisel autol on velgedel kaks komplekti rehve ning nii saigi ühel õhtul garaažist välja veeretatud talverehvide komplekt ning need oma hoovi peal ära vahetatud. Nii kompressoril kui akupangal on oma LED lamp, mis koos tagasid õhtul peale seitset vahetamise täita valgetes oludes.
Kuid ühe agaga – kompressori lamp asub teisel küljel kui voolik ning sellest tulest rehvirõhu kontrollimisel eriti abiks ei ole. Abiks nii ventiili otsiku leidmisel kui ka manomeetri skaala vaatamiseks on akupanga tulest. Rehvirõhu tõstmine 1,5 2,1 võtab aega veidi alla viie minuti ning skaala on täpne (kontrollitud kahe erineva manomeetri abil).

Järgmises katses osales Renault Espece, mis oli jäänud lumetulekul seisma ning vajas detsembri keskpaigas käivitusabi. Aku pealt pinget mõõtes näitas voltmeeter 11,5V, mida on käivituseks ilmselgelt vähe. Presidenti abil said eelsüüteküünlad küll soojaks, kuid 2,2 liitist mootorit käima ei suutnud aidata. Krokodillide pealt mõõtes oli akupank täis, andes välja 12,8V. Täiesti teadlikult oli kaasa võetud ka Enerju

Cobra käivitab

mp komplekt, millel nii mahtuvust kui hetkelist jõudu kõige rohkem.
Enerjumpi käivitusjuhtmed on varutatud  intelligentse kontrolleriga, mis kontrollib abi vajava aku pinget ning väldib vale polaarsuse kasutamist (pluss/miinusjuhe vastupidi). Ja oh imet – teisel katsel saime automootori pöörlema ning auto käima.

Ka Cobra sai omad tuleristsed, kui jaanuaris saabusid ööd, mis tõid kaasa alla kümne kraadised miinusnäidud. Mitsubishi Colt lihtsalt keeldus ühel hommikul iseseisvalt käivitumast. Põhjuseks lühikesed linnaotsad, mis ei ole miinuskraadide puhul eriti soosivad aku laadimise osas. Garaažist Cobra välja, klemmid külge ning juba esimesel katsel võttis automootor eluvaimu sisse.

 

 

 

Tehnilised andmed

 

 

President MPB-6000

President mpb-6000

Li-Ion 6000 mAh

 Käivitusvool: 200A
Hetkeline: 400A
Soovitus: kuni 3.0 l mootoriga autodele
USB laadija: 5V / 2,1A
Komplektis: USB neli-ühes kaabel – microUSB ja miniUSB, Apple lai ja Lighting
Kuni 1000 laadimistsüklit
Laadija: 5V/2A USB kaabel + sigaretisüüteli otsik

LED lamp kolme funktsiooniga
Lisavarustuses on kompressor manomeetri ja valgustiga
Palliotsik, jalgratta rehviotsik
Kõik mugavas tugevast plastikust karbis.

Kiitus: täpne manomeeter, mugav riist autorehvide, jalgratta kummide ning pallide pumpamiseks
Laitus: suurema mootoriga autod jäävad jänni, veendu ette stardiabi andmist, et akupank oleks täiesti täis laetud!

President MPB-6000 akupank 6000mAh, auto käivitusabi ja kompressor

 
Cobra CPP8000 Cobra Jumpack CPP8000

Li-Cobalt 6000 mAh
Käivitusvool: 180A
Peak: 360A
Soovitus:
USB laadija: 5V / 2,4A
Komplektis USB neli-ühes kaabel – microUSB ja
miniUSB, Apple lai ja Lighting
Kuni 1000 laadimistsüklit
Laadija: 5V/2A USB kaabel + sigaretisüüteli otsik
LED taskulamp kolme funktsiooniga

Kiitus: väga hea LED lamp, saab hakkama kuni 2,0 liitriste autodega, väga kompaktne
Laitus: suurema mootori puhul tasub vaadata mõnda teist mudelit

 

Cobra CPP 8000 akupank ja auto käivitusabi 6000mAh

 

Midland ENERJUMP WORK

Enerjump work

Mahtuvus: 18000mAh  Väljundvool: 5V‐1A / 5V‐2A / 12V‐10A / 19V‐3.5A 
Komplektis:  microUSB ja miniUSB, Apple lai ja Lighting
Käivitusvool: 300A
Hetkeline vool: 600A
Soovitus: bensiinimootoriga autodele kuni 6000 CC, diisel 3000 CC
Kuni 1000 laadimistsüklit
Lisavarustus: erinevad sülearvuti otsad, mis sobivad 19V sülearvutite laadimiseks
Komplektis kaasas tugevdatud kaantega riidest karp, kuhu mahuvad kõik otsikud, laadijad ning akupank ise.
Kiitus: saab hakkama enamus autodega, sobides nii sõiduautole kui mikrobussile. Väga hea LED lamp ning võimalus laadida sülearvuteid. Neist kolmest parim.

 
Midland ENERJUMP WORK - akupank ja auto käivitusabi 18000mAh

 

 

Kokkuvõte

Mida laetum on autoaku, seda parem on tema külmataluvus ja seda pikem on konkreetselt autoaku puhul ka tema eluiga, pliiakudele meeldib täis olla.
Kui plaanis on soetada oma nutiseadmetele akupank ning kodus on mitte just kõige uuem neljarattaline, siis tasub mõelda veidi laiemalt ning lisada valikuvõimaluste hulka üks siintoodudu käivitusabiga akupankadest. Alati saab abi kindalaekast, kuhu mahub nii kenasti üks väike akupank koos vajalike otsikutega. Olgu neiks siis „krokodillid“ autoaku turgutamiseks või USB kaabel nutiseadme laadimiseks.

 

 

Kõik meie valikus olevad stardiabid leiad siit

0 Comments | Posted in Uudised Uued Tooted : Tehnoturg

TehnoTurg-T kauplus on jõulu ja uusaasta pühade ajal avatud järgnevalt:

 

23.12

Avatud kella 10.00-15.00

24.12 Jõululaupäev:

Suletud

25.12 Jõulupüha:

Suletud

 

31.12 Vana-aastaõhtu:

Avatud kella 10.00-15.00

1.01  Uus aasta:

Suletud

Epoe tellimused mis on tehtud pühade päevadel pakitakse ja postitatakse järgneval tööpäeval.

0 Comments | Posted in Uudised : Erko Ensling

Seoses taasiseseisvumispäeva tähistamisega on meie Tallinna pood 20. ja ka 21. augustil suletud. Kõik sellel ajal vormistatud tellimused jõuavad käsitlusse 24. augustil.

Ilusat taasiseseisvumispäeva .

0 Comments | Posted in Uudised : Erko Ensling

28.05.2015 Cobra CWA BT310E AirWave Box juhtmevaba kõlar


Cobra AirWave Box:


 • Juhtmevaba - varustatud Bluetooth tehnoloogiaga, kuulake oma lemmik muusikat nutitelefonist või tahvelarvutist.
 • Täiesti veekindel - kuulub IPX7 klassi, talub vett kuni 1m sügavusel 30min, lisaks jääb kõlar vee peale.
 • Tugev korpus - Cobra AirWave Box on kaetud kummise korpusega, mis tagab vastupidavavuse kukkumistele.
 • Varustatud võimsa Li-Ioon akuga - kuulake muusikat kuni 10 tundi jutti.
 • Ole levis - seade vaigistab automaatselt sissetuleva kõne puhul muusika, et saaksite rahulikult oma kõnedele vastata.
 • Lisaks sellele on seadmel ka AUX (auxiliary port - 3.5mm pesaga sisend, üks enam levinumaid heli kõlaritesse suunamise viise), ja USB laadimisjuhe, seega kui soovite esitada muusikat otse oma arvutist või MP3-mängijast on ka see võimalik. Cobra CWA BT310E AirWave Box on väga mitmekülgne ning sobib kasutamiseks nii kodus kui õues.  Kuulake Cobra AirWave Box'ga muusikat mere või basseini ääres, matkal, pargis piknikul või isegi peol, pole vaja muretsed liigse niiskuse pärast, IPX7 klass tagab seadme toimimise ka vett täis ämbris, kui ei usu vaadake alljärgnevat videot.

  Videos testiti Tehnoturust ostetud Cobra juhtmevaba seeria kõlareid ja ka Cobra akupankasid:

  Videolõik saatest Tehnika TV 5.veebruar 2015:  Osta meie veebipoest - Cobra juhmevaba seeria kõlarite ja tarvikute valik:


  Cobra CWA BT310E AirWave Box veekindel ja ujuv Stereo IPX7 kaasaskantav juhtmevaba kõlar Cobra CWA BT320E AirWave 360 Bluetooth kaasaskantav juhtmevaba kõlar, käedvaba seade Cobra CWA BT300E AirWave Mini robustne tolmu, vee ja peokindel kaasaskantav juhtmevaba kõlar Cobra CWA BT160E AirWave Bluetooth juhtmevaba adapter audioseadmetele

  Osta meie veebipoest - Cobra akupankade valik:


  Cobra CPP 100 E akupank päikesepaneeliga USB 6000mAh Cobra CPP 50 E akupank 3 USB väljundiga 5000mAh Cobra CPP 7500 E akupank ja auto stardiabi 7500mAh
  0 Comments | Posted in Uudised : Taavi Jõgeva

  Ka sellel aastal võtab TehnoTurg-T osa Tartu Näituste messikeskuses toimuvast Maamessist.  Kohalpeal saab kindlasti tutvuda uudsete ja funktsionaalsete digisaatjatega.


  Lisaks valik CB saatjaid kui ka professionaalseid taskulampe.  Võimalus tutvuda lähemalt meie tootekataloogidega ning erinevate projektilahendustega.

  Tehnoturu boks asub A hallis A-42.
  Kohapeal palju põnevaid messi pakkumisi kindlasti tasub läbi astuda ja uute toodetega tutvuda.

  0 Comments | Posted in Uudised : Taavi Jõgeva

  Ka see aasta osaleme messil Eesti Ehitab, asume E hallis (D halli kõrval asuv telk), boks E65a.
  Hüpake kindlasti läbi, et näha ja tutvuda uute toodetega!

  Oleme kohal oma professinaalsete Hytera raadiosaatjatega,

  Mactronicu taskulampidega,


  Brinno kaameratega.  Lisaks veel valik profi PMR saatjaid ehk vabasagedus raadiosaatjaid nagu

  Midland G15 ja
  Midland G18


  Pakume valikut ka CB saatjatele.  Üritusele on võimalik soodsamalt pääseda printides välja see flaier!  Ära maga maha, tule kohale 8.04-11.04.2015 Eesti Näituste messikeskuses!

  0 Comments | Posted in Uudised : Taavi Jõgeva

  Tartu poe sulgemine!  Seoses Tartu poe sulgemisega toimub suur lao tühjendusmüük, kõik tooted kuni -50%.
  Sellist allahindlust enam ei tule! Allahindlus kestab 21.04.2015 või kuni kaupa jätkub.

  Allahindlus kehtib ainult Tartu kaupluse toodetele. Pakkumine ei kehti e-poest ostetud toodetel!

  Tehnoturg-T annab endast kõik, et Lõuna-Eesti piirkonna klientidele tagada kiire ning
  efektiivne kauba kättesaamine ka peale seda kui kauplus on suletud. Selleks on võimalus
  alati kaupa telefoni, email või meie e-poe kaudu tellida ja laos olevad kaubad jõuavad
  juba järgmisel päeval teie ukse taha.  Asume Tartus Tuglase 19  Teid ootab ees lai valik:

 • raadiosidetehnikat
 • kaameraid
 • pingemuundureid ja alaldeid
 • professionaalseid taskulampe


 • Kindlasti soovitame vaadata meie digitaal- ja analoogsaatjate valikut.

  Suurepärased hinnad analoog jahisaatjatele nagu HYT TC518 ja HYT TC610
  Digisaatjate poolelt Hytera PD505

  0 Comments | Posted in Uudised : Taavi Jõgeva
  Jagame meie Facebooki lehele saadetud positiivset tagasisidet, aitäh Maarja.
   
   


  Maarja ostetud Cobra akupanga leiad meie e-poest: Cobra CPP 7500 E akupank ja auto stardiabi 7500mAh
  0 Comments | Posted in Uudised : erko ensling

  Tooted 1 kuni 10 koguarvust 17

  Lehekülg:
  1. 1
  2. 2