Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Helista meile kohe: (+372) 6 518 040

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 16

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2

Ootamatult saabunud pakane, mis toob kaasa krõbedad miinuskraadid, ei ole meie laiuskraadil enneolematu nähtus, vaid on talvekuudega kaasnev argihommik. Lisame siia juurde veel autoaku, mille esmane noorus ja tervis jäi viie aasta taha ning käes ongi reaalsus – kas akus on ikka veel nii palju powerit, et saab sel korral veel auto käima. Või on kogu lootus naabrimehel, et sel ikka auto läheb käima ja kas tal on aega, et mängida „krokodillidega“.

 

 

Oktoobri lõpus Eestit tabanud esimene lumi ja parajalt külmad ilmad saabusid jaoks õigeaegselt, sest just saabus toimetusse kolm komplekti akupankasid, milledel lisavõimalusena komplektis stardiabi ehk rahvakeeli „krokodillid“.

 

 

Teooria
Tavapäraselt seostuvad akupankadega nutiseaded ja muud kaasaskantavad vidinad, mis vajavad laadimist ka seal, kuhu Elektrilevi traadid ei ulatu. Metsas matkates või jõel kanuuga aerutades ei leia kindlasti igas peatuspaigas voolupesa ja ometi tahab elu elamist ehk nutiseade voolu, et seda sihipäraselt kasutada - internetist uudistada, mis laias maailmas toimunud on ning anda headele sõpradele teada enda tegemistest, seda nii teksti kui piltide abil.

Akupanga kõige tähtsam omadus on tema mahtuvus. Nii nagu akude puhul, on ka akupangal mahtuvuse ühikuks Ah. Mahtuvuse osas ei ole mitte mingisugust vahet, kas kirjutada pakendile 18000 mAh või 18 Ah. Kuna aga suuremad numbrid müüvad end miskipärast paremini, siis seetõttu kasutavad akupankade tootjad tuhat korda väiksemat ühikut mAh.
Teiseks oluliseks parameetriks akupanga juures on voolutugevus. Nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks on täiesti piisav USB laadimisväljund 2,1 A. Nii on teoorias selline akupank võimeline laadima nutiseadmeid ligi üheksa tundi, kuid autoaku puhul ei ole kahest amprist mitte mingit kasu. Isegi 100A on käivitusvooluna auto jaoks vähe, piisavaks tugevuseks võib lugeda 400A.
Ehk siis selle teooria osa kokkuvõtteks võib öelda, et need akupangad, mis mõeldud vaid nutiseadmete laadimiseks, ei sobi kindlasti autole käivitusabiks. Auto käivitamiseks on vajalik võimsamat seadet.

 

 

Saame tuttavaks

President pumpab rehvi

Vaatame kolme erinevat komplekti ning proovime neid ka reaalsetes situatsioonides. Laual siis kolm komplekti: President MPB-6000, Midland ENERJUMP WORK, Cobra Jumppack.


Kõiki kolme saab kasutada tavalise akupangana, sest kõigil on komplektis kaasas enamlevinud nutiseadmetele sobivad USB kaablid. Ühe erandiga – puudu on kõigil USB-C kaabel. Aga uuemate Android ja Lumia telefonide omanikud ei pea muretsema, sest  kõigi USB väljundid on suutelised välja andma vähemalt 2,1 A voolu, millest piisab telefoni originaalkaablit kasutades päris kiireks laadimiseks. Kui kasutada akupanka vaid nutitelefoni laadimiseks, siis siin kehtib lihtne aritmeetika – jaga akupanga mahtuvus oma seadme akumahtuvusega ning saadki laadimiskordade arvu. 
Testimisel selgus, et nutitelefonid on täna juba targemad kui nende kasutajad. Nimelt ei tasu jätta telefoni ööseks akupanga otsa laadima, sest hommikuks võib olla akupank tühi või pooltühi. Nimelt arvavad, et tegemist on tavalise laadijaga ning aku täitumisel hakkab telefon kasutama näiteks tarkvara ning rakenduste uuendamisel puhtalt akupanga energiat, säästes niimoodi enda akut.
Enerjump Work pakub juurde võimaluse laadida ka 19V sülearvuteid, sest komplektis on kaasas erinevad arvutilaadimise otsikuid.

 

 

Praktika

Tõe kriteerium on praktika ning kaks kuus on paras aeg panna seadmed proovile.

President käivitab Novembri alguses ootamatult alla sadanud lumi tekitas „ootamatult“ nagu iga talvealguses pikad järjekorrad rehvivahetuse kohtades ning tekkiski hea võimalus panna proovile Presidend MPB-6000 lisavõimalused. Pere teisel autol on velgedel kaks komplekti rehve ning nii saigi ühel õhtul garaažist välja veeretatud talverehvide komplekt ning need oma hoovi peal ära vahetatud. Nii kompressoril kui akupangal on oma LED lamp, mis koos tagasid õhtul peale seitset vahetamise täita valgetes oludes.
Kuid ühe agaga – kompressori lamp asub teisel küljel kui voolik ning sellest tulest rehvirõhu kontrollimisel eriti abiks ei ole. Abiks nii ventiili otsiku leidmisel kui ka manomeetri skaala vaatamiseks on akupanga tulest. Rehvirõhu tõstmine 1,5 2,1 võtab aega veidi alla viie minuti ning skaala on täpne (kontrollitud kahe erineva manomeetri abil).

Järgmises katses osales Renault Espece, mis oli jäänud lumetulekul seisma ning vajas detsembri keskpaigas käivitusabi. Aku pealt pinget mõõtes näitas voltmeeter 11,5V, mida on käivituseks ilmselgelt vähe. Presidenti abil said eelsüüteküünlad küll soojaks, kuid 2,2 liitist mootorit käima ei suutnud aidata. Krokodillide pealt mõõtes oli akupank täis, andes välja 12,8V. Täiesti teadlikult oli kaasa võetud ka Enerju

Cobra käivitab

mp komplekt, millel nii mahtuvust kui hetkelist jõudu kõige rohkem.
Enerjumpi käivitusjuhtmed on varutatud  intelligentse kontrolleriga, mis kontrollib abi vajava aku pinget ning väldib vale polaarsuse kasutamist (pluss/miinusjuhe vastupidi). Ja oh imet – teisel katsel saime automootori pöörlema ning auto käima.

Ka Cobra sai omad tuleristsed, kui jaanuaris saabusid ööd, mis tõid kaasa alla kümne kraadised miinusnäidud. Mitsubishi Colt lihtsalt keeldus ühel hommikul iseseisvalt käivitumast. Põhjuseks lühikesed linnaotsad, mis ei ole miinuskraadide puhul eriti soosivad aku laadimise osas. Garaažist Cobra välja, klemmid külge ning juba esimesel katsel võttis automootor eluvaimu sisse.

 

 

 

Tehnilised andmed

 

 

President MPB-6000

President mpb-6000

Li-Ion 6000 mAh

 Käivitusvool: 200A
Hetkeline: 400A
Soovitus: kuni 3.0 l mootoriga autodele
USB laadija: 5V / 2,1A
Komplektis: USB neli-ühes kaabel – microUSB ja miniUSB, Apple lai ja Lighting
Kuni 1000 laadimistsüklit
Laadija: 5V/2A USB kaabel + sigaretisüüteli otsik

LED lamp kolme funktsiooniga
Lisavarustuses on kompressor manomeetri ja valgustiga
Palliotsik, jalgratta rehviotsik
Kõik mugavas tugevast plastikust karbis.

Kiitus: täpne manomeeter, mugav riist autorehvide, jalgratta kummide ning pallide pumpamiseks
Laitus: suurema mootoriga autod jäävad jänni, veendu ette stardiabi andmist, et akupank oleks täiesti täis laetud!

President MPB-6000 akupank 6000mAh, auto käivitusabi ja kompressor

 
Cobra CPP8000 Cobra Jumpack CPP8000

Li-Cobalt 6000 mAh
Käivitusvool: 180A
Peak: 360A
Soovitus:
USB laadija: 5V / 2,4A
Komplektis USB neli-ühes kaabel – microUSB ja
miniUSB, Apple lai ja Lighting
Kuni 1000 laadimistsüklit
Laadija: 5V/2A USB kaabel + sigaretisüüteli otsik
LED taskulamp kolme funktsiooniga

Kiitus: väga hea LED lamp, saab hakkama kuni 2,0 liitriste autodega, väga kompaktne
Laitus: suurema mootori puhul tasub vaadata mõnda teist mudelit

 

Cobra CPP 8000 akupank ja auto käivitusabi 6000mAh

 

Midland ENERJUMP WORK

Enerjump work

Mahtuvus: 18000mAh  Väljundvool: 5V‐1A / 5V‐2A / 12V‐10A / 19V‐3.5A 
Komplektis:  microUSB ja miniUSB, Apple lai ja Lighting
Käivitusvool: 300A
Hetkeline vool: 600A
Soovitus: bensiinimootoriga autodele kuni 6000 CC, diisel 3000 CC
Kuni 1000 laadimistsüklit
Lisavarustus: erinevad sülearvuti otsad, mis sobivad 19V sülearvutite laadimiseks
Komplektis kaasas tugevdatud kaantega riidest karp, kuhu mahuvad kõik otsikud, laadijad ning akupank ise.
Kiitus: saab hakkama enamus autodega, sobides nii sõiduautole kui mikrobussile. Väga hea LED lamp ning võimalus laadida sülearvuteid. Neist kolmest parim.

 
Midland ENERJUMP WORK - akupank ja auto käivitusabi 18000mAh

 

 

Kokkuvõte

Mida laetum on autoaku, seda parem on tema külmataluvus ja seda pikem on konkreetselt autoaku puhul ka tema eluiga, pliiakudele meeldib täis olla.
Kui plaanis on soetada oma nutiseadmetele akupank ning kodus on mitte just kõige uuem neljarattaline, siis tasub mõelda veidi laiemalt ning lisada valikuvõimaluste hulka üks siintoodudu käivitusabiga akupankadest. Alati saab abi kindalaekast, kuhu mahub nii kenasti üks väike akupank koos vajalike otsikutega. Olgu neiks siis „krokodillid“ autoaku turgutamiseks või USB kaabel nutiseadme laadimiseks.

 

 

Kõik meie valikus olevad stardiabid leiad siit

0 Comments | Posted in Uudised Uued Tooted : Tehnoturg

23.03.2015 Midland ER300 hädaabi seade


Midland ER300 on hädaabi seade, akupank, AM/FM raadio ja võimas taskulamp kõik ühes!

Ideaalne igapäevaseks kasutamiseks: matkamine, telkimine, kuid kindlasti ka hädavajalik ohtlikes olukordades.

 

 

Funktsioonid:

-Mitu võimalust aku laadimiseks: päikesepaneel, käsidünamo

 

-Väga ere taskulamp, Cree LED, 1400 Lux

 

-SOS märguandetuli, aktiveerib Morse koodi

 

-Ultraheli koeravile, aitab päästemeeskonnal hädasviibija leida

 

-Võimas 2000 mAh Li-Ioon taaslaetav aku, võimaldab seadme normaalset kasutamist kuni 25 tunniks

 

-Nutitelefoni/tahvelarvuti laadija, laadige oma seadmeid läbi USB ühenduse

 

-Kõrge/madala režiimiga taskulambi seaded, tuleb kasulikuks kui vajate akut säästa

 

-Ideaalne hädaolukoradeks, matkamiseks, randa, parki ja igapäevaseks kasutamiseks

 

-6 x AA patareid, varutoiteallikaks

 

-Mõõtmed 192×86×57mm

 

-Kaal 470g (koos akuga)

 

-Cree® on registreeritud kaubamärk Cree, Inc.

 

-AA patareid ei kuulu komplekti

 Komplektis:

-1 raadio koos taaslaetava akuga

 

-Mini USB laadimis kaabel

 

-Kasutusjuhend Midland ER300 hädaabi seade, päikesepatarei, dünamo, akupank, AM/FM raadio

0 Comments | Posted in Uued Tooted : Taavi Jõgeva

19.03.2015 M-Flare

19.03.2015 12:27

19.03.2015 M-Flare


PowerFlare ohutustuled omavad uusimat LED tehnoloogiat. Ohutustuled eritavad valgust kõigis suundades, mis tagab nähtavuse kilomeetrite taha ka öisel ajal. Iga PowerFlare seade on umbes hokilitri suurune, kuid see-eest väga tugev, taludes isegi veokiga üles sõitmist suurtel kiirustel. 
Ideaalne abivahend põllumajandus valdkondades, saagikoristuse hooajal, traktorile, kombainile. Veok - Treiler - Lumekoristusmasin - Auto - Paat - Mootorratas


 

 

Kompaktne, 16 LEDi kiirgavad 360° väga eredat valgust, mida on näha ka kilomeetrite kaugusele. Veekindel ning väga tugev; talub uskumatult suuri koormusi!
Erinevalt tavalistest alkaline patareidega taskulampidest või keemilistest valguspulkadest, PowerFlare ohutustuled kannatavad ekstreemseid temperatuure ja olukordi (sädemekindel).
Piisavalt väike ja käepärane, et hoida sadula- või seljakotis või isegi autokomplektis.


Ohutustulel on 9 erinevat vilkumisrežiimi. Vajutades ON/OFF NUPPU on saab valida sobiva režiimi:

1. Pöörlev

2.Topelt vilkuv

3. Üks vilkuv

4. Vahelduvimis vilkuv

5. SOS (Morse kood)

6. Kõik põlevad /kõrge

7. Kõik põlevad /madal

8. 2 LED põlevad

9. 4 LED põlevad

10. Toide välja 

Kasutusalad:


1. Ohutum ja keskkonnasõbralikum kui tüüpilised hädaabitõrvikud. Ei mingeid sädemeid, lahtis leeki, toksilisi kemikaale või gaase.

2. Põrutuskindel konstruktsioon teeb PowerFlare väga vastupidavaks. 

3. Paigutatav lapiti maha või külje peale, olenevalt eelistusest. Sobilik paigutada maanteele, ehitusobjektile, sõiduki pinnale.

4. LED Road Flare on veekindel, seega sobilik ka merel kasutamiseks või niisketes/märgades tingimustes. Kannatab vees sügavust kuni 10 meetrit.

5. Ohutustule tagumisel osal oleva magnetiga on võimalik tuld kinnitada ka magneetuvale materjalile. Paigutage sõidukile, aia külge või ükskõik missugusele metall pinnale.

MÄRKUS: PowerFlare lahtivõtmine ei ole soovitatav. Kui seade pannakse valesti kokku ei pruugi olla tagatud veekindlust.M-Flare 6 tk koos laadijaga 12V/230V

0 Comments | Posted in Uued Tooted : Taavi Jõgeva

18.03.2015 Bluetooth Intercom süsteem MIDLAND BT EVA


Midland BT on võimalik ühendada läbi Bluetoothi nii mobiiltelefoniga, GPS navigatsiooni seadmega kui ka MP3 mängijaga, kuid ka läbi ühenduspesa juhtmega Teie iPod/MP3 mängija külge või PMR446 raadiosaatja külge mootorrattalt-mootorrattale suhtlemiseks.Midland BT City töötab ka kui juhtmevaba intercom süsteem, levimisraadiusega kuni 200 meetrit, kui seadet kasutada teise peakomplektiga BT City või Eva. Kombineerides peakomplekti MP3 muusikat esitava mobiiltelefoniga on võimaldatud funktsioonid nagu Forward/Reverse ja Play/Stop. Haakuvad nupud teevad seadme kasutamise mootorratturile äärmiselt mugavaks.

Midland BT süsteem on pritsmekindel. Kompaktne disain, lisaks kaks erinevat võimalust kiivrile monteerimiseks: klambriga või liimitava kahepoolse rakendusega, see teeb monteerimise lihtsaks ning sobilikuks igale kiivrile. Akukestvus kuni 8 tundi! Toode on CE markeeritud ning kooskõlas RTTE direktiiviga (99/5/EC).Tähelepanu: enne BT City/BT Eva esmakordset kasutamist on vajalik laadimine vähemalt 5/6 tundi!

Ühilduv teiste Midland BT City süsteemidega ja naistele sobivama variandiga Eva mudeliga (BT lühend märgib Bluetoothi ühilduvust!)

 

Lisad:

-Bluetooth peakomplekti seade

-Leviala kuni 200 meetrit

-Akukestvus kuni 8 tundi

-Bluetooth 2.1 (DSP)

-USB/PC programmeeritav

-Kuni kahele kasutajale

-Stereo muusika esitamis võimalus

 

Tehnilised andmed:

-Intercom süsteem kahele kasutajele, täis-dupleks

-Leviala kuni 200 meetrit

-Akukestvus kuni 8 tundi

-Kaugjuhtimise seade lenksule (valikuline)

-Stereo valjuhääldid

-PC programmeeritav

-Bluetooth 2.1 (DSP)

-Väline antenn

-Mikrofon / Vox (intercom / telefon)

-AGC - automaante helivaljuduse reguleering

-Sobilik kõigile kiivri tüüpidele

-Bluetooth ühendused: telefon/GPS/MP3, raadio via Bluetooth

-Kaabliga ühendus juhile ja reisijale iPod/MP3 ja raadiosaatja (PMR 446) ühendamiseks

 


Komplektis: 1 MIDLAND BT Eva intercom süsteem, stereo peakomplekt koos kaela- ja kiivrimikrofoniga, stereo kaabel iPod/MP3 mängijale, monteerimis rakendused ja USB laadija.


Midland BT EVA Bluetooth Stereo Intercom süsteem SINGLE PACK

0 Comments | Posted in Uued Tooted : Taavi Jõgeva

ALBRECHT Tectalk Float veekindel PMR446 käsiraadiosaatja


Albrecht Tectalk Float on ideaalne lahendus professionaalseks kui ka puhkusel kasutamiseks. Kõrgkvaliteetne, robustne ja tugev korpus ning maksimaalne leviala kuni 10 km, teeb Tectalk Float'st suurepärase raadiosaatja, mis on töökindel ka karmides tingimustes. Albrecht Tectalk Float'il on lai valik funktsioone, mis lihtsustavad oluliselt raadiosaatja kasutamist.-Töökindel ja vastupidav
-Ideaalne professionaalseks kasutamiseks
-IPX7 veekindlus ja täiesti uppumatu
-38 CTCSS koodi segamatuks vestluseks
-Reguleeritav saatevõimsus ( 500/50 mW)


Lisad & funktsioonid:

-Veekindlus IPX7 (uppumatu)

-8 PMR kanalit

-38 CTCSS koodi kanali kohta

-Saatevõimsus 500/50 mW

-Klahvilukustus 5 helinatooni

-Automaatne squelch

-Saatelõpu toon (Roger beep), VOX funktsioon

-Skanneerimise funktsioon

-CTCSS skanneering

-Kahe kanali jälgimine

-Energiasäästu funktsioon

-Akuindikaator

-Peakomplekti pesa

-Mõõtmed 135 x 62 x 37mm (KXLXS) ilma antennita, kõrgus koos antenniga 215 mm

-Kaal kõigest 205 g.


Komplektis:

1x Tectalk Float käsiraadiosaatja koos antenniga
1x Li-Ioon aku 950mAh 
1x Albrecht peakomplekti adapter, 2,5 mm otsikuga
1x laualaadija koos toiteadapteriga 
1x vööklamber


ALBRECHT Tectalk Float veekindel PMR446 käsiraadiosaatja0 Comments | Posted in Uued Tooted : Taavi Jõgeva

12.03.2015 Cobra 900 Drive HD 


Cobra CDR 900 E on kvaliteetne "ühenda ja kasuta" autokaamera. Täisfunktsionaalne autokaamera tagab ohutu ja muretu sõidu. WiFi funktsioon võimaldab kaamerat veelgi tõhusamalt kasutada - juhil on võimalik salvestust vaadata otse oma nutitelefonist. 

Komplektis:

 

-Cobra Drive HD pardakaamera (CDR 900)
-Iminapp monteerimis rakendus
-12V toiteadapter
-12V USB toitekaabel
-USB andmevahetus kaabel
-Lanyard monteerimis rakendus
-KasutusjuhendDisain

Kaamera on väike ja kompaktne, mida Te ka autokaameralt soovite, kuna see on vaja monteerida üldjuhul tahavaatepeegli külge tuuleklaasil. Kaamera eesmisel osal on Cobra logo ja objektiiv, tagumisel osal paikenb 2'' värviline ekraan, kaks kontrollnuppu - üks toite ja teine lindistamise jaoks - ja valjuhääldi. 

Ühelt küljelt leiate mikrofoni, microSD kaardipesa koos 8 GB mälukaardiga ja 2.5mm GPS vastuvõtja ühenduspesa. Cobra kavatseb tulevikus turule tuua GPS vastuvõtja, mis võimaldaks ühendust Cobra Drive HD kaameraga, tagades reaalajas GPS asukohateavet koos salvestatud videoga.

 

Teisel küljel leiate micro USB ja micro HDMI ühenduspesa. USB ühendust on võimalik kasutada kaamera toiteks ja ühendamiseks personaalarvutiga videofailide vaatamiseks või liigutamiseks. Micro HDMI ühenduspesa võimaldab Teil Cobra Drive HD autokaamera ühendada HDMI ühilduvusega ekraaniga. HDMI funktsiooni kasutamiseks vajate eraldi micro HDMI kaablit.Kaamera ülemisel serval on pesa, kuhu on võimalik ühendada kolmjalg statiiv monteerimis rakendus. 

Kaamera käivitub koheselt kui olete auto käivitanud, kaamera väljastab spetsiifilise märguandetooni. Seejärel alustab autokaamera video salvestamist automaatselt. Cobra Drive HD kaamerat on võimalik kasutada ka ekstreemkaamerana. Peamine erinevus kaamera kasutamisel parda- või ekstreemkaamerana - autokaamerana kasutamisel salvestab seade videosid jätkuva tsüklina ning salvestab ka hädaolukorra videosid, kaamerasse integreeritud G-sensor aktiviseerub järsul kokkupõrkel ning kaamera salvestab automaatselt kaitstud failid mälukaardile 30 sekundit enne ja pärast kokkupõrget.

 

Autokaamera interfaas on väga mugav ning arusaadav. Ülemises nurgas kuvatakse kamera režiim, vastavalt kas parda- või ekstreemkaamera. Teises nurgas kuvatakse järelejäänud akukestvus minutites. Alumises nurgas kuvatakse kuupäev ja kellaaeg.


Cobra CDR 900E autokaamera


Märksõnad:

0 Comments | Posted in Uued Tooted : Taavi Jõgeva

11.03.2015 Midland XTC-400 HD ekstreemkaamera


Uskumatult lihtne! See on uue Midland XTC ekstreemkaamera filosoofia. 
Efektiivne, usaldusväärne ja väga lihtne kasutada. Jäädvustage oma tunded ja emotsioonid ilma ,et peaksite isegi tehnoloogia peale mõtlemagi - Midland XTC400 seikluskaameral on ainult üks suur nupp, mis kaamerat kontrollib. Mini-kaamera, mis kombineerib äärmiselt keerulise tehnoloogilise sisu lihtsa kasutusega. Väga hinnatud kaamera spordihuviliste seas - ratturid, talispordi entusiastid, sukeldumis huvilised, ekstreemkalapüügi fännid jne. Tänu Midlandi seikluskaamera mitmekülgsetele funktsioonidele on kaamera sobilik igasse situatsiooni, ideaalne jäädvustamaks igat momenti.Action Connect - Nutitelefoni aplikatsiooniga "Action Connect" on Teil ligipääs laialdastele konfiguratsioonidele, aktiveerige zoom ja pildistage või hoopiski tehke seeria pilte. Shoot - vaadake reaalajas pilti otse oma nutitelefonist või tahvlist. Kasutage nutiseadmeid kui kaugjuhtimis kontrollpuldina. Show - vaadake reaalajas või taasesitage videosid või pilte nutiseadmest. Share - jagamine pole kunagi olnud nii lihtne! Laadige videosid või pilte alla oma telefoni ja jagage neid reaalajas kogu maailmaga via Facebook'i ja Youtube'i. Ei mingeid juhiseid - kogu vajaminev informatsioon on koondatud kolmele LED'ile, mis paiknevad kaameral: akuindikaator, mälu staatus ja kaamera staatus.

Midland XTC400 HD seikluskaamera

0 Comments | Posted in Uued Tooted : Taavi Jõgeva

10.03.2015 Garmin vivofit Bundle fitness käekell


Fitness käekell, mis liigub koos Teie elutempoga

 

-Õpip Teie aktiivsustasemest ja määrab sellele vastavalt igapäevase aktiivsuseesmärgi

-Kuvab sammud, kalorid, vahemaa, monitoorib Teie und

-Ühildub pulsimõõdikuga

-1+ aastane akukestvus; veekindel

-Salvestage, planeerige ja jagage oma progressi Garmin Connect'is;


 


Vivofit võtab arvesse Teie hetkelist aktiivsustaset ning sellest lähtuvalt määrab päevase eesmärgi. Kui olete saavutanud oma eesmärgi reguleerib Vivofit uue eesmärgi järgmiseks päevaks, samm-sammult suunates Teid tervislikumale elustiilile. Garmin Connect™ keskkonnas on võimalik teenida virtuaalseid märgiseid ja jälgida oma arengut.Uuringut näitavad, et väheaktiivne elustiil ja tegevused nagu laua taga istumine vähendavad keha rasvu-põletavaid ensüüme. Probleemi on võimalik ennetada tehes tihedaid jalutuskäikke ja tõstes oma aktiivsust päevast päeva. Tiheda graafikuga ja elustiiliga inimestel on seda väga raske meelespidada, Vivofit ei lase Teil unustada. Pärast ühe tunnist mitteaktiivsust tekib käekella ekraanile punane riba, mis täieneb järk-järgult kui Te oma aktiivsust ei tõsta. Riba nullimiseks peate lihtsalt paar minutit kõndima ning ennast liigutama.
Kui Te olete valmis võtma järgmise sammu tervislikuma elustiili suunas on Vivofit fitness käekellal erinevad lisafunktsioonid, mis hoiavad Teid motiveeritud. Kasutage pulsimõõdikut koos Vivofit käekellaga, et salvestada oma südame pulssi ja tsoone, saades seeläbi rohkem informatsiooni põletatud kalorite kohta. Garmin Connect keskkonnas on Teil võimalik võtta osa online väljakutsetest teiste Vivofit kasutajatega või alustage hoopiski enda võistlust koos oma sõpradega.


Vivofit jälgib Teie aktiivsus 24/7 ning aku kestab enam kui aasta. Seadistage magamis režiim kui voodisse lähete ning Vivofit monitoorib Teie puhkust. Garmin Connect keskkonnas on Teil võimalik jälgida magatud tunde kui ka perioode, kus liigutasite või kui uni oli rahutu. Vivofit käekell on veekindel, seega võite sellega vabalt käia pesemas või joosta vihmas.
Garmin Vivofit fitness käekell

0 Comments | Posted in Uued Tooted : Taavi Jõgeva

06.03.2015 Brinno PHV1325-12mm uksesilm

 

Esiuks on esmane sisenemiskoht koju, uksesilmaga on inimeste tuvastamine äärmiselt lihtne. Väga oluline on näha, kelle Te enne ukse avamist sisse lasete.

Brinno PeepHole Viewer uksesilm kasutab LCD paneeli kuvamaks, kes Teie ukse taga on. Tavalisest ukssilmast on väga raske eristada, kes Teie ukse taga seisab, Brinno uksesilm kuvab ereda ning suure pildi ekraanile. See ei asenda klassikalist optilist uksesilma, vaid uuendab selle digitaalseks moodsaks uksesilmaks!Seadmel on kõigest üks nupp, nägemaks kes Teie ukse taga seisab! Sobilik nii vanematele inimestele kui ka lastele, tänu lihtsale kasutamisele ja suurele LCD ekaanile!


Brinno PeepHoleViewer uksesilmaga saate ennetada varga sisselaskmist oma koju!Installeerimine on väga lihnte, kõigest kolm sammu, viis minutit ja valmis!


Brinno PHV1325 - 12mm digitaalne uksesilm

0 Comments | Posted in Uued Tooted : Taavi Jõgeva

04.03.15 Brinno aiakaamera


Brinno aiakaamera on täiesti ilmastikukindel, timelapse kaamera, mis võimaldab jäädvustada huvitavaid videosid, mida tavaliste kaameratega nii lihtsasti tehtavad ei ole. Kujutage ette lille õite puhkemist, maja ehitamist või lehtede värvi muutumist sügisel - Brinno aiakaameraga on see kõik jäädvustatav. 

Komplektis:

 

-Brinno GardenWatchCam aiakaamera
-2GB USB mälu
-4 AA patareid
-Monteerimis vai
-Arvuti tarkvara
-Kasutusjuhend
-Garantiikaart


GardenWatchCam aiakaamera näeb välja nagu suur veebikaamera. Valmistatud tugevast plastikust, rohelist värvi. Kaamera esiotsas on 3 staatuse LED tulukest, objektiiv ja toitenupp. Objektiivi on võimalik pöörata, konfigureerides jäädvustamise seadeid - makro-ja standardvõte. Makrovõte fokuseerib poole meetri kaugusele ja standardvõte 0.7 meetri kaugusele või enamgi.


 

LED tuled indikeerivad järelejäänud akut ja mälu. Kaamera üks LED'dest vilgub iga 15 sekundi järel, indikeerides, et seade töötab.Pildi jäädvustamise sagedus on seadistatav patareide vahel oleva nupu kaudu. Võimalik on valida 7 erineva intervalli vahel - (1 minut, 5 minutit, 30 minutit, 1 tund, 4 tundi, 24 tundi).

 

 


Kaamerat on uskumatult lihnte üles seadistada. Lihtsalt asetage kaamera, kus soovite pilte jäädvustada ja lülitage see tööle.


Brinno GWC GardenWatchCamera aiakaamera

Märksõnad:

0 Comments | Posted in Uued Tooted : Taavi Jõgeva

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 16

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2