18.03.2015 Bluetooth Intercom süsteem MIDLAND BT EVA


Midland BT on võimalik ühendada läbi Bluetoothi nii mobiiltelefoniga, GPS navigatsiooni seadmega kui ka MP3 mängijaga, kuid ka läbi ühenduspesa juhtmega Teie iPod/MP3 mängija külge või PMR446 raadiosaatja külge mootorrattalt-mootorrattale suhtlemiseks.Midland BT City töötab ka kui juhtmevaba intercom süsteem, levimisraadiusega kuni 200 meetrit, kui seadet kasutada teise peakomplektiga BT City või Eva. Kombineerides peakomplekti MP3 muusikat esitava mobiiltelefoniga on võimaldatud funktsioonid nagu Forward/Reverse ja Play/Stop. Haakuvad nupud teevad seadme kasutamise mootorratturile äärmiselt mugavaks.

Midland BT süsteem on pritsmekindel. Kompaktne disain, lisaks kaks erinevat võimalust kiivrile monteerimiseks: klambriga või liimitava kahepoolse rakendusega, see teeb monteerimise lihtsaks ning sobilikuks igale kiivrile. Akukestvus kuni 8 tundi! Toode on CE markeeritud ning kooskõlas RTTE direktiiviga (99/5/EC).Tähelepanu: enne BT City/BT Eva esmakordset kasutamist on vajalik laadimine vähemalt 5/6 tundi!

Ühilduv teiste Midland BT City süsteemidega ja naistele sobivama variandiga Eva mudeliga (BT lühend märgib Bluetoothi ühilduvust!)

 

Lisad:

-Bluetooth peakomplekti seade

-Leviala kuni 200 meetrit

-Akukestvus kuni 8 tundi

-Bluetooth 2.1 (DSP)

-USB/PC programmeeritav

-Kuni kahele kasutajale

-Stereo muusika esitamis võimalus

 

Tehnilised andmed:

-Intercom süsteem kahele kasutajele, täis-dupleks

-Leviala kuni 200 meetrit

-Akukestvus kuni 8 tundi

-Kaugjuhtimise seade lenksule (valikuline)

-Stereo valjuhääldid

-PC programmeeritav

-Bluetooth 2.1 (DSP)

-Väline antenn

-Mikrofon / Vox (intercom / telefon)

-AGC - automaante helivaljuduse reguleering

-Sobilik kõigile kiivri tüüpidele

-Bluetooth ühendused: telefon/GPS/MP3, raadio via Bluetooth

-Kaabliga ühendus juhile ja reisijale iPod/MP3 ja raadiosaatja (PMR 446) ühendamiseks

 


Komplektis: 1 MIDLAND BT Eva intercom süsteem, stereo peakomplekt koos kaela- ja kiivrimikrofoniga, stereo kaabel iPod/MP3 mängijale, monteerimis rakendused ja USB laadija.


Midland BT EVA Bluetooth Stereo Intercom süsteem SINGLE PACK