19.03.2015 M-Flare


PowerFlare ohutustuled omavad uusimat LED tehnoloogiat. Ohutustuled eritavad valgust kõigis suundades, mis tagab nähtavuse kilomeetrite taha ka öisel ajal. Iga PowerFlare seade on umbes hokilitri suurune, kuid see-eest väga tugev, taludes isegi veokiga üles sõitmist suurtel kiirustel. 
Ideaalne abivahend põllumajandus valdkondades, saagikoristuse hooajal, traktorile, kombainile. Veok - Treiler - Lumekoristusmasin - Auto - Paat - Mootorratas


 

 

Kompaktne, 16 LEDi kiirgavad 360° väga eredat valgust, mida on näha ka kilomeetrite kaugusele. Veekindel ning väga tugev; talub uskumatult suuri koormusi!
Erinevalt tavalistest alkaline patareidega taskulampidest või keemilistest valguspulkadest, PowerFlare ohutustuled kannatavad ekstreemseid temperatuure ja olukordi (sädemekindel).
Piisavalt väike ja käepärane, et hoida sadula- või seljakotis või isegi autokomplektis.


Ohutustulel on 9 erinevat vilkumisrežiimi. Vajutades ON/OFF NUPPU on saab valida sobiva režiimi:

1. Pöörlev

2.Topelt vilkuv

3. Üks vilkuv

4. Vahelduvimis vilkuv

5. SOS (Morse kood)

6. Kõik põlevad /kõrge

7. Kõik põlevad /madal

8. 2 LED põlevad

9. 4 LED põlevad

10. Toide välja 

Kasutusalad:


1. Ohutum ja keskkonnasõbralikum kui tüüpilised hädaabitõrvikud. Ei mingeid sädemeid, lahtis leeki, toksilisi kemikaale või gaase.

2. Põrutuskindel konstruktsioon teeb PowerFlare väga vastupidavaks. 

3. Paigutatav lapiti maha või külje peale, olenevalt eelistusest. Sobilik paigutada maanteele, ehitusobjektile, sõiduki pinnale.

4. LED Road Flare on veekindel, seega sobilik ka merel kasutamiseks või niisketes/märgades tingimustes. Kannatab vees sügavust kuni 10 meetrit.

5. Ohutustule tagumisel osal oleva magnetiga on võimalik tuld kinnitada ka magneetuvale materjalile. Paigutage sõidukile, aia külge või ükskõik missugusele metall pinnale.

MÄRKUS: PowerFlare lahtivõtmine ei ole soovitatav. Kui seade pannakse valesti kokku ei pruugi olla tagatud veekindlust.M-Flare 6 tk koos laadijaga 12V/230V