10.03.2015 Garmin vivofit Bundle fitness käekell


Fitness käekell, mis liigub koos Teie elutempoga

 

-Õpip Teie aktiivsustasemest ja määrab sellele vastavalt igapäevase aktiivsuseesmärgi

-Kuvab sammud, kalorid, vahemaa, monitoorib Teie und

-Ühildub pulsimõõdikuga

-1+ aastane akukestvus; veekindel

-Salvestage, planeerige ja jagage oma progressi Garmin Connect'is;


 


Vivofit võtab arvesse Teie hetkelist aktiivsustaset ning sellest lähtuvalt määrab päevase eesmärgi. Kui olete saavutanud oma eesmärgi reguleerib Vivofit uue eesmärgi järgmiseks päevaks, samm-sammult suunates Teid tervislikumale elustiilile. Garmin Connect™ keskkonnas on võimalik teenida virtuaalseid märgiseid ja jälgida oma arengut.Uuringut näitavad, et väheaktiivne elustiil ja tegevused nagu laua taga istumine vähendavad keha rasvu-põletavaid ensüüme. Probleemi on võimalik ennetada tehes tihedaid jalutuskäikke ja tõstes oma aktiivsust päevast päeva. Tiheda graafikuga ja elustiiliga inimestel on seda väga raske meelespidada, Vivofit ei lase Teil unustada. Pärast ühe tunnist mitteaktiivsust tekib käekella ekraanile punane riba, mis täieneb järk-järgult kui Te oma aktiivsust ei tõsta. Riba nullimiseks peate lihtsalt paar minutit kõndima ning ennast liigutama.
Kui Te olete valmis võtma järgmise sammu tervislikuma elustiili suunas on Vivofit fitness käekellal erinevad lisafunktsioonid, mis hoiavad Teid motiveeritud. Kasutage pulsimõõdikut koos Vivofit käekellaga, et salvestada oma südame pulssi ja tsoone, saades seeläbi rohkem informatsiooni põletatud kalorite kohta. Garmin Connect keskkonnas on Teil võimalik võtta osa online väljakutsetest teiste Vivofit kasutajatega või alustage hoopiski enda võistlust koos oma sõpradega.


Vivofit jälgib Teie aktiivsus 24/7 ning aku kestab enam kui aasta. Seadistage magamis režiim kui voodisse lähete ning Vivofit monitoorib Teie puhkust. Garmin Connect keskkonnas on Teil võimalik jälgida magatud tunde kui ka perioode, kus liigutasite või kui uni oli rahutu. Vivofit käekell on veekindel, seega võite sellega vabalt käia pesemas või joosta vihmas.
Garmin Vivofit fitness käekell