12.03.2015 Cobra 900 Drive HD 


Cobra CDR 900 E on kvaliteetne "ühenda ja kasuta" autokaamera. Täisfunktsionaalne autokaamera tagab ohutu ja muretu sõidu. WiFi funktsioon võimaldab kaamerat veelgi tõhusamalt kasutada - juhil on võimalik salvestust vaadata otse oma nutitelefonist. 

Komplektis:

 

-Cobra Drive HD pardakaamera (CDR 900)
-Iminapp monteerimis rakendus
-12V toiteadapter
-12V USB toitekaabel
-USB andmevahetus kaabel
-Lanyard monteerimis rakendus
-KasutusjuhendDisain

Kaamera on väike ja kompaktne, mida Te ka autokaameralt soovite, kuna see on vaja monteerida üldjuhul tahavaatepeegli külge tuuleklaasil. Kaamera eesmisel osal on Cobra logo ja objektiiv, tagumisel osal paikenb 2'' värviline ekraan, kaks kontrollnuppu - üks toite ja teine lindistamise jaoks - ja valjuhääldi. 

Ühelt küljelt leiate mikrofoni, microSD kaardipesa koos 8 GB mälukaardiga ja 2.5mm GPS vastuvõtja ühenduspesa. Cobra kavatseb tulevikus turule tuua GPS vastuvõtja, mis võimaldaks ühendust Cobra Drive HD kaameraga, tagades reaalajas GPS asukohateavet koos salvestatud videoga.

 

Teisel küljel leiate micro USB ja micro HDMI ühenduspesa. USB ühendust on võimalik kasutada kaamera toiteks ja ühendamiseks personaalarvutiga videofailide vaatamiseks või liigutamiseks. Micro HDMI ühenduspesa võimaldab Teil Cobra Drive HD autokaamera ühendada HDMI ühilduvusega ekraaniga. HDMI funktsiooni kasutamiseks vajate eraldi micro HDMI kaablit.Kaamera ülemisel serval on pesa, kuhu on võimalik ühendada kolmjalg statiiv monteerimis rakendus. 

Kaamera käivitub koheselt kui olete auto käivitanud, kaamera väljastab spetsiifilise märguandetooni. Seejärel alustab autokaamera video salvestamist automaatselt. Cobra Drive HD kaamerat on võimalik kasutada ka ekstreemkaamerana. Peamine erinevus kaamera kasutamisel parda- või ekstreemkaamerana - autokaamerana kasutamisel salvestab seade videosid jätkuva tsüklina ning salvestab ka hädaolukorra videosid, kaamerasse integreeritud G-sensor aktiviseerub järsul kokkupõrkel ning kaamera salvestab automaatselt kaitstud failid mälukaardile 30 sekundit enne ja pärast kokkupõrget.

 

Autokaamera interfaas on väga mugav ning arusaadav. Ülemises nurgas kuvatakse kamera režiim, vastavalt kas parda- või ekstreemkaamera. Teises nurgas kuvatakse järelejäänud akukestvus minutites. Alumises nurgas kuvatakse kuupäev ja kellaaeg.


Cobra CDR 900E autokaamera