04.03.15 Brinno aiakaamera


Brinno aiakaamera on täiesti ilmastikukindel, timelapse kaamera, mis võimaldab jäädvustada huvitavaid videosid, mida tavaliste kaameratega nii lihtsasti tehtavad ei ole. Kujutage ette lille õite puhkemist, maja ehitamist või lehtede värvi muutumist sügisel - Brinno aiakaameraga on see kõik jäädvustatav. 

Komplektis:

 

-Brinno GardenWatchCam aiakaamera
-2GB USB mälu
-4 AA patareid
-Monteerimis vai
-Arvuti tarkvara
-Kasutusjuhend
-Garantiikaart


GardenWatchCam aiakaamera näeb välja nagu suur veebikaamera. Valmistatud tugevast plastikust, rohelist värvi. Kaamera esiotsas on 3 staatuse LED tulukest, objektiiv ja toitenupp. Objektiivi on võimalik pöörata, konfigureerides jäädvustamise seadeid - makro-ja standardvõte. Makrovõte fokuseerib poole meetri kaugusele ja standardvõte 0.7 meetri kaugusele või enamgi.


 

LED tuled indikeerivad järelejäänud akut ja mälu. Kaamera üks LED'dest vilgub iga 15 sekundi järel, indikeerides, et seade töötab.Pildi jäädvustamise sagedus on seadistatav patareide vahel oleva nupu kaudu. Võimalik on valida 7 erineva intervalli vahel - (1 minut, 5 minutit, 30 minutit, 1 tund, 4 tundi, 24 tundi).

 

 


Kaamerat on uskumatult lihnte üles seadistada. Lihtsalt asetage kaamera, kus soovite pilte jäädvustada ja lülitage see tööle.


Brinno GWC GardenWatchCamera aiakaamera